Рубанок Metabo HO 26-82, 620W, частота холостого хода 11200 оборотов/мин, ширина обработки 82мм, глубина обработки 0-9 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній код товару | 602682000 |
| Глибина вибірки чверті | 9 мм |
| Глибина стругання | 2.6 мм |
| Мощность | 620 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | рубанки |
| Швидкість без навантаження | 11200 об/хв |
| Ширина стругання | 82 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 988 ₴


