
Фрезер Bosch POF 1400 ACE + набор 6 фрез (0.603.26C.801)
8 173 ₴
- Готово к отправке
- Код: 242989
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фрезер Bosch POF 1400 ACE + набор 6 фрез, 1400W, 55мм, 3.5кг, 28000 об/мин (0.603.26C.801)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 55 мм |
| Внутрішній код товару | 0.603.26C.801 |
| Источник питания | електромережа (220-240 В) |
| Количество оборотов | 11000-28000 об/хв |
| Макс. діаметр фрези | 8 мм |
| Макс. діаметр цанги | 8 мм |
| Мощность | 1400 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Тип | фрезери |
Информация для заказа
- Цена: 8 173 ₴
