Шуруповерт Metabo BS 18 Quick, Green/Black, 18В/2Ач, 1600 об./мин, Li-Ion, 24/48 Нм, сталь - 10 мм / дерево - 20 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А-год / 18 В |
| Внутрішній код товару | 602217500 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Діаметр отвору (дерево) | 20 мм |
| Діаметр отвору (метал) | 10 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Количество оборотов | 450-1600 об/хв |
| Обертаючий момент | 48 Нм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | шуруповерти |
| Тип устройства | дриль-шурупокрут |
Информация для заказа
- Цена: 10 141 ₴






