Вентилятор 80 мм, Arctic P8 Max, Black, 80х80х25 мм, 500-5000 об/мин, 4-pin (PWM), двойной шарикоподшипник (ACFAN00286A)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Цвет | Черный |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 5000 об/мин |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип разъема | 4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній код товару | ACFAN00286A |
| Диаметр вентилятора | 80 x 80 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Мінімальна кількість оборотів | 500 об/хв |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 369 ₴




