Вентилятор 120 мм, Montech GF120 V2 ARGB, White, 120х120х25 мм, ARGB підсвічування, 800 - 1600 об/хв, до 25.3 дБ, 4-pin (PWM, 53 см) / 3-pin (ARGB), гідродинамічний підшипник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір | Білий |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | Є |
| Внутрішній код товару | GF120 V2 ARGB PWM (W) |
| Довжина кабелю(ів) | 53 см |
| Діаметр вентилятора | 120 x 120 мм |
| Комплект | 1 шт |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | до 30 дБ |
| Модульний | Немає |
| Мінімальна кількість оборотів | 800 об/хв |
| Область підсвічування | лопаті |
| Обороти | 800 - 1600 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1600 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 73.1 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | є |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Розмір | 120 мм |
| Рівень шуму | 16 - 25.3 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 25.3 дБ |
| Тип підсвічування | ARGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴



