Вентилятор 120 мм, Montech GF120 V2 ARGB, Black, 120х120х25 мм, ARGB подсветка, 800 - 1600 об/мин, до 25.3 дБ, 4-pin (PWM, 53 см) / 3-pin (ARGB), гидродинамический подшипник
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Цвет | Черный |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1600 об/мин |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | Є |
| Внутрішній код товару | GF120 V2 ARGB PWM (B) |
| Довжина кабелю(ів) | 53 см |
| Диаметр вентилятора | 120 x 120 мм |
| Комплект | 1 шт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальный уровень шума | до 30 дБ |
| Модульний | Нет |
| Мінімальна кількість оборотів | 800 об/хв |
| Область підсвічування | лопаті |
| Обороти | 800 - 1600 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1600 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 73.1 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | є |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Размер | 120 мм |
| Уровень шума | 16 - 25.3 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 25.3 дБ |
| Тип подсветки | ARGB |
Информация для заказа
- Цена: 329 ₴



