Вентилятор 140 мм, Montech HP140 ARGB PWM, Black, 140х140х25 мм, ARGB підсвічування, 600 - 1600 об/хв, до 29.2 дБ, 4-pin (PWM, 50 см) / 3-pin (ARGB), підшипник з гвинтовою нарізкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір | Чорний |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип підшипника | Ковзання c гвинтовою нарізкою |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | Є |
| Внутрішній код товару | HP140 ARGB PWM (B) |
| Довжина кабелю(ів) | 50 см |
| Діаметр вентилятора | 140 x 140 мм |
| Комплект | 1 шт |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | до 30 дБ |
| Модульний | Немає |
| Мінімальна кількість оборотів | 600 об/хв |
| Область підсвічування | лопаті |
| Обороти | 600 - 1600 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1600 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 95.61 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | є |
| Подшипник | Гвинтовий (Rifle) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Розмір | 140 мм |
| Рівень шуму | 16 - 29.2 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 29.2 дБ |
| Тип підсвічування | ARGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



