PCCooler C3B310 — ідеальний вибір для сучасного геймера, який цінує елегантність та ефективне охолодження. Цей стильний корпус виконаний у класичному дизайні з прозорою боковою стінкою, що дозволяє доповнити його яскравим підсвічуванням.
Акуратний, мінімалістичний Mini Tower корпус, який поєднує в собі строгість та вишуканість, властиву дорожчим кейсам преміум-класу від Fractal Design та Be Quiet. Тим не менш, модель відноситься до початкового цінового сегменту і орієнтована на користувачів, що шукають доступне рішення для складання компактного, акуратного ПК для роботи або ігор. Елегантний зовнішній вигляд PCCooler C3B310 підійде як для офісного, так і домашнього використання.
Передня панель забезпечує чудовий повітряний потік та оптимальну ефективність охолодження. На верхній панелі також розміщені всі важливі порти (USB 3.0 та USB 2.0) для підключення потрібних пристроїв.
Корпус виконаний у Mini-tower, сумісний з материнськими платами Micro ATX та Mini ITX, графічними картами високого класу висотою до 340 мм і процесорним кулером довжиною до 160 мм. Також цей корпус підтримує можливість встановлення СВО, що досить добре для швидкого охолодження системи.
Прозоре оглядове вікно з твердого скла дозволяє вам показати всю красу вашої системи, а також моніторити роботу компонентів у реальному часі. Передня панель викувана з високоякісного металу та перфорована отворами. Забезпечує великий потік свіжого повітря, що дарує неперевершену ефективність охолодження. Корпус також має інноваційний швидкознімний пиловий фільтр, який ви можете легко почистити, не знімаючи передню панель.
На передній панелі розташовані порти USB 3.1 Gen 1 і USB 2.0, а також аудіороз'єм для навушників і мікрофона, що забезпечує зручний доступ до основних інтерфейсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | microATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | C3B310 WH |
| Габарити корпусу | 385.5x200x400 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
- Ціна: 1 550 ₴








