
Вентилятор 120 мм, Montech E28 ARGB, White, 3 шт, хаб x6
1 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 318154
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор 120 мм, Montech E28 ARGB, White, 3 шт, 120х120х28 мм, ARGB підсвічування, 800 - 2000 об/хв, до 34.2 дБ, 4-pin (PWM, 50 см) / 3-pin (ARGB, 55 см), гідродинамічний підшипник, хаб x6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір | Білий |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | Є |
| Внутрішній код товару | E28 ARGB 3 PACK (W) |
| Довжина кабелю(ів) | 50 см + 55 см |
| Діаметр вентилятора | 120 x 120 мм |
| Комплект | 3 шт + хаб |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний рівень шуму | до 35 дБ |
| Модульний | Немає |
| Мінімальна кількість оборотів | 800 об/хв |
| Область підсвічування | лопаті |
| Обороти | 800 - 2000 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2000 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 85.09 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Підсвітка | є |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Розмір | 120 мм |
| Рівень шуму | 16 - 34.2 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 34.2 дБ |
| Тип підсвічування | ARGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴





