Корпус GameMax P30, White, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini-ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 168 мм / VGA - 355 мм, 3x120 мм ARGB, боковая панель из закаленного стекла, хаб Fan / ARGB x6
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | P30 WH |
| Габарити корпусу | 436.5 x 403 x 204 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 168 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 240 мм |
| Расположение БП | збоку |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴









