
Корпус Chieftec MESH Black, без БП, Micro ATX (XT-01B-OP)
1 852 ₴
- Готово к отправке
- Код: 117087
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
XT-01B-OP
- Пристрої вводу/виводу, ергономічно розташовані на передній панелі
- Міцність
- Економія простору
- Роз'єм 2x USB 3.0 на передній панелі
Модель XT-01B-OP – це відмінна якість продукції CHIEFTEC за несподівано низькою ціною. Універсальний дизайн, чудова збірка і додаткові можливості, наприклад, такі, як використання ряду вентиляторів від 80 до 120 мм, задовольнять більшість вимог користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Верхнее |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | microATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | XT-01B-OP |
| Габарити корпусу | 408x180x352 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 852 ₴


