Корпус darkFlash DK352 Plus, Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro-ATX / Mini-ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 160 мм / VGA - 340 мм, бічна панель із загартованого скла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | DK352 PLUS BLACK |
| Габарити корпусу | 450 x 390 x 200 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/280/360 мм |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 846 ₴





