
Корпус Deepcool CC560 Limited V2, Black (R-CC560-BKNAA0-G-2)
2 039 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285079
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1)перфорована передня панель поділена на 3 секції: з обох боків - перфоровані смуги, трохи скошені до краю, в центрі - матова вставка з пластика.
2) Бокова панель - загартоване затемнене скло, інша бокова панель - металева, легко знімається, має засувки
3) Магнітні пилові фільтри (спереду, зверху та знизу)
4)Кожух для блока живлення
5)Зумісний з форм-факторами материнських плат Micro-ATX, Mini-ITX, Standard-ATX
6)Багато можливостей для кабель-менеджменту
7)Місця для охолодження: 3*120мм вентилятори спереду/1*120мм позаду/2*120/2*240 верх
Підтримується встановлення системи рідинного охолодження до 360мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | R-CC560-BKNAA0-G-2 |
| Габарити корпусу | 483 x 432 x 215 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴









