Корпус Elysium від GameMax — це сучасний корпус формату Mini-Tower. Відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має низку важливих особливостей: прекрасний обдув, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримку інтерфейсу USB 3.0. Вміщує відеокарти до 360 мм завдовжки та кулер ЦП заввишки до 170 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | ELYSIUM WHITE |
| Габарити корпусу | 400x185x470 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴







