
Вентилятор 120 мм, Montech METAL PRO 12 ARGB PWM, White, 3 шт, хаб x6
2 179 ₴
- Готово к отправке
- Код: 318155
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятор 120 мм, Montech METAL PRO 12 ARGB PWM, White, 3 шт, 120х120х28 мм, ARGB подсветка, 600 - 2200 об/мин, до 29.1 дБ, 4-pin (PWM, 52 см) / 3-pin (ARGB), гидродинамический подшипник, хаб x6
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Цвет | Белый |
| Количество кулеров | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 2200 об/мин |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PWM | Є |
| Внутрішній код товару | METALPRO12 ARGB 3PACK (W) |
| Довжина кабелю(ів) | 52 см |
| Диаметр вентилятора | 120 x 120 мм |
| Комплект | 3 шт + хаб |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальный уровень шума | до 30 дБ |
| Модульний | Нет |
| Мінімальна кількість оборотів | 600 об/хв |
| Область підсвічування | лопаті |
| Обороти | 600 - 2200 об/хв |
| Обороти (макс.) | 2200 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 76.2 CFM |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Подсветка | є |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Нет |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Размер | 120 мм |
| Уровень шума | 13 - 29.1 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 29.1 дБ |
| Тип подсветки | ARGB |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴



