Корпус для ПК Forge AB Premium Micro ATX від GameMax - має унікальний шлях повітряного потоку, що забезпечує широку сумісність і безліч варіантів охолодження.
-Оптимізоване охолодження: підтримує до 3 вентиляторів розміром 120 мм (спереду) і 1 вентилятор розміром 120 мм (ззаду), з можливістю встановлення більших вентиляторів і радіаторів водяного охолодження для максимальної ефективності охолодження.
-Гнучке сховище: пропонує універсальні конфігурації сховища, включно з варіантами з трьома жорсткими дисками об'ємом 3,5 л і п'ятьма твердотільними накопичувачами об'ємом 2,5 л, задовольняючи різні потреби в зберіганні даних.
-Сучасні можливості під'єднання: порти USB 3.0 і Type-C для швидкого передавання даних і перспективних можливостей під'єднання, а також комбінований аудіороз'єм для зручного прослуховування звуку.
-Стильний дизайн: демонструє вашу збірку за допомогою бічної панелі із загартованого скла, покращуючи загальну естетику вашої ігрової системи.
-Компактний і сумісний: підходить для материнських плат M-ATX і ITX у компактному форм-факторі mini-tower, підтримує відеокарти завдовжки до 330 мм для потужної ігрової продуктивності.
-Оптимізоване охолодження: підтримує до 3 вентиляторів розміром 120 мм (спереду) і 1 вентилятор розміром 120 мм (ззаду), з можливістю встановлення більших вентиляторів і радіаторів водяного охолодження для максимальної ефективності охолодження.
-Гнучке сховище: пропонує універсальні конфігурації сховища, включно з варіантами з трьома жорсткими дисками об'ємом 3,5 л і п'ятьма твердотільними накопичувачами об'ємом 2,5 л, задовольняючи різні потреби в зберіганні даних.
-Сучасні можливості під'єднання: порти USB 3.0 і Type-C для швидкого передавання даних і перспективних можливостей під'єднання, а також комбінований аудіороз'єм для зручного прослуховування звуку.
-Стильний дизайн: демонструє вашу збірку за допомогою бічної панелі із загартованого скла, покращуючи загальну естетику вашої ігрової системи.
-Компактний і сумісний: підходить для материнських плат M-ATX і ITX у компактному форм-факторі mini-tower, підтримує відеокарти завдовжки до 330 мм для потужної ігрової продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | FORGE AB |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 205 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229 ₴







