
Корпус Deepcool CH160 MESH, White (R-CH160-WHNMI0-G-1)
3 069 ₴
- Готово к отправке
- Код: 308331
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус Deepcool CH160 MESH, White, без БП, Mini Tower, Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 172 мм / GPU - 305 мм (R-CH160-WHNMI0-G-1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | R-CH160-WHNMI0-G-1 |
| Габарити корпусу | 336 х 283.5 х 200 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 172 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 240 мм |
| Расположение БП | збоку |
Информация для заказа
- Цена: 3 069 ₴









