
Корпус Deepcool CC560 V2, White (R-CC560-WHGAA4-G-2)
3 039 ₴
- Готово к отправке
- Код: 283951
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус DeepCool CC560 V2 mid-tower предлагает отличную ценность благодаря вместительной совместимости компонентов, полноразмерному окну из закаленного стекла и четырем предварительно установленным светодиодным вентиляторам, которые помогут начать любую работу. Модели V2 опираются на успех предыдущего поколения и поднимают планку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | R-CC560-WHGAA4-G-2 |
| Габарити корпусу | 483 x 432 x 215 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 039 ₴









