Корпус GameMax Infinity, Black, без БП, Midi-Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 399x273x420 мм, 7.5кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | INFINITY BK |
| Габарити корпусу | 399x273x420 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 10 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴







