Корпус Chieftec BU-12B-300 Black, 300Вт, Mini ITX, SLIM, мест для вентилятора на передней панели 1x80 мм, 2xUSB 3.0, отсеки: 1x 3.5”, 1x 2.5”, 1x 5,25“ (Ultra Slim Line)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Мощность блока питания | 300 Вт |
| Расположение БП | Верхнее |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | BU-12B-300 |
| Габарити корпусу | 290 x 92.5 x 280 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 (Ultra Slim Line) |
| Максимальна висота кулера ЦП | 65 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 150 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x80 мм |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Типоразмер | SFF |
Информация для заказа
- Цена: 3 939 ₴






