
Корпус DeepCool CG580 4F V2, White (R-CG580-WHADA4-G-2)
5 029 ₴
- Готово к отправке
- Код: 316852
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус DeepCool CG580 4F V2, White, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 176 мм / VGA - 410 мм, 4x120 мм ARGB, боковая и передняя панель из закаленного стекла (R-CG580-WHADA4-G-2)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | R-CG580-WHADA4-G-2 |
| Габарити корпусу | 501 x 437 x 235 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 176 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 5 029 ₴









