Корпус Asus A23 PLUS, White, без БП, Mid Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.2, макс. CPU - 165 мм / VGA - 380 мм, 4x120 мм ARGB, боковая панель из закаленного стекла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | 90DC00K3-B19010 |
| Габарити корпусу | 479x220x450 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Количество USB-портов | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Форм-фактор | Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 4 979 ₴








