Корпус Chieftec APEX, Black, без БП, Mid Tower, для E-ATX / ATX / MicroATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 175 мм / VGA - 400 мм, 4x120 мм ARGB, боковая панель из закаленного стекла, сталь 0.6 мм, ARGB Hub (GA-01B-TG-OP)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Внутрішній код товару | GA-01B-TG-OP |
| Габарити корпусу | 495 x 465 x 230 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Місць для вентиляторів | 11 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 969 ₴







