Корпус NZXT H6 Flow RGB, Black, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.2, макс. CPU - 163 мм / VGA - 365 мм, 3x120 мм RGB, боковая и передняя панель из закаленного стекла (CC-H61FB-R1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NZXT |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | CC-H61FB-R1 |
| Габарити корпусу | 435x287x415 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 163 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 365 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Расположение БП | збоку |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴






