Корпус NZXT H7 Flow RGB White, без БП, для E-ATX, ATX, micro ATX, mini ITX, 2 x 3.5″ отсеков, 4 x 2.5″ отсеков, 2хUSB 3.0/1хType-C, 7 слотов расширения (CM-H72FW-R1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NZXT |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | CM-H72FW-R1 |
| Габарити корпусу | 468 x 544 x 244 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 10 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Форм-фактор | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 6 523 ₴










