Корпус Arctic Xtender VG, White, без БЖ, Mid Tower, для E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.2, макс. CPU - 171 мм / VGA - 482 мм, 3x140 мм ARGB / 2x120 мм ARGB, бічна та передня панель із загартованого скла (ACPCC00017A)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | ACPCC00017A |
| Габарити корпусу | 529 х 529 х 231 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 5 |
| Кількість USB-портів | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 171 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 482 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Потужність блока живлення | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвітка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 240/280/360/420 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240/280/360/420 мм |
| Форм-фактор | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 752 ₴








