
Корпус Cooler Master NCORE 100 MAX, Bronze Edition, 850 Вт (NR100-ZNNN85-SL0)
10 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: 290193
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус Cooler Master NCORE 100 MAX, Bronze Edition, Mini Tower, 850 Вт (V SFX Gold ATX 3.0), для Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.2, макс. CPU - 48 мм / VGA - 357 мм, 1x120 мм, райзер PCIe 4.0 240 мм (NR100-ZNNN85-SL0)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooler Master |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Расположение БП | Верхнее |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | NR100-ZNNN85-SL0 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 48 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 357 мм |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 10 199 ₴









