Корпус Asus ROG Strix Helios II (GX601S), Black
19 319 ₴
- Готово к отправке
- Код: 323913
Корпус Asus ROG Strix Helios II (GX601S), BlackГотово к отправке
19 319 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус Asus ROG Strix Helios II (GX601S), Black, без БП, Mid Tower, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xType-C / 4xUSB 3.2, макс. CPU - 190 мм / VGA - 450 мм, 4x140 мм ARGB, три панели из закаленного стекла, Fan Hub x6
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество USB-портов | 4 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 2 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | 90DC00W0-B39000 |
| Габарити корпусу | 591 x 565 x 250 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 450 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Форм-фактор | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 19 319 ₴
