Корпус MSI MEG MAESTRO 700L PZ, Black, без БП, Mid Tower, для E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.2, макс. CPU - 170 мм / VGA - 430 мм, боковая и передняя панель из закаленного стекла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | MEG MAESTRO 700L PZ |
| Габарити корпусу | 474 x 470 x 300 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Количество USB-портов | немає |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 430 мм |
| Місць для вентиляторів | 10 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Расположение БП | збоку |
| Форм-фактор | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
Информация для заказа
- Цена: 21 176 ₴








