Корпус Asus ROG Hyperion GR701, White, без БП, Full Tower, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, 4xUSB 3.2 / 2xUSB 3.2 Type-C, 4x140 мм, макс. CPU - 190 мм / VGA - 460 мм, боковые панели из закаленного стекла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество USB-портов | 4 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Расположение БП | Нижнее |
| Типоразмер | Full-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 2 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Внутрішній код товару | 90DC00F3-B39000 |
| Габарити корпусу | 659 x 639 x 268 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 460 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Мощность блока питания | без БЖ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360/420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 729 ₴









