
Бензиновий генератор Konner&Sohnen Basic KSB 6500C, Black/Green
39 684 ₴
- Готово к отправке
- Код: 290211
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бензиновий генератор Konner&Sohnen Basic KSB 6500C, Black/Green, 5 кВт (макс. 5.5 кВт), ручной стартер, 4-тактный, 50 Гц, 25 л, до 97 дБ, IP23, 690x525x550 мм, 66.6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 66.6 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги AVR | є |
| Вихід на 12 В | є |
| Выходной ток | 16/32 А (230 В) |
| Внутрішній код товару | KSB6500C |
| Вольтметр | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість розеток 230 В | 2 |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Объем двигателя | 420 см³ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Система охлаждения | повітряне |
| Тип запуска | Ручной |
Информация для заказа
- Цена: 39 684 ₴



