Бензиновий генератор Einhell TC-PG 8000, Black/Red (4152640)
61 685 ₴
- Готово к отправке
- Код: 323424
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 8000, Black/Red (4152640)Готово к отправке
61 685 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бензиновий генератор Einhell TC-PG 8000, Black/Red, 3.2 кВт (макс. 8 кВт), ручной/электрический стартер, однофазный, 4-тактный, розетки (2х230В/1х400В), 50 Гц, бак 25 л, 459 см³, до 75,6 дБ (4152640)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 96.7 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-порти для зарядки | немає |
| Автоматичне регулювання напруги AVR | є |
| Вихід на 12 В | є |
| Выходной ток | 13.9 А (230 В) / 5.2 А (400 В) |
| Внутрішній код товару | 4152640 |
| Вольтметр | немає |
| Габарити | 720 х 710 х 655 мм |
| Датчик уровня топлива | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість розеток 230 В | 2 |
| Кількість розеток 400 В | 1 |
| Номинальное напряжение | 230 В, 400 В |
| Объем двигателя | 459 см³ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Система охлаждения | повітряне |
| Тип альтернатора | синхрнонний |
| Тип запуска | ручний/електричний |
Информация для заказа
- Цена: 61 685 ₴
