
Планшет 10.1" Blackview Tab 20 Wi-Fi 4/64Gb, Green (6931548323150)
5 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 316870
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Планшет 10.1" Blackview Tab 20 Wi-Fi, Green, 1280x800, IPS, 60 Гц, Unisoc Tiger T310 (4 ядер), PowerVR GE8300, 4Gb, 64Gb, MicroSD (до 2 ТБ), 8 Мп + 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 6600 mAh, Android 15 (6931548323150)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Операционная система | Android 15 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 514.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкость аккумулятора | 6600 мА·год |
| Внутрішній код товару | BV_TAB_20_GN |
| Габарити | 241.5 х 160 х 9.4 мм |
| Графічний процесор | PowerVR GE8300 |
| Діагональ екрана | 10 - 10.9" |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Цвет | Green |
| Комплектация | планшет, кабель USB-С, чохол, захисна плівка, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Количество мегапикселей тыловой камеры | 8 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Количество ядер процессора | 4 ядра |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процессор планшета | Unisoc Tiger T310 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Разъем для наушников | Есть |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Стандарт связи | немає |
| Степень защиты | без захисту |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-карты | немає |
| Тип экрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 299 ₴






