Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 8/256Gb, Moonshadow Black (4894947116155)
12 259 ₴
- Готово до відправки
- Код: 324497
Смартфон Tecno Camon 50 (CN5) 8/256Gb, Moonshadow Black (4894947116155)Готово до відправки
12 259 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Tecno Camon 50 (CN5), Moonshadow Black, 6.78" (2644х1080, AMOLED, 144 Гц), MediaTek Helio G200 (8 ядер), Mali-G57 MС2, 8Gb, 256Gb, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.4, NFC, 50/8Mp + 32Mp, Type-C, 6500 mAh, Android 16 (4894947116155)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G200 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | є |
| Ємність акумулятора | 6500 мА·год |
| Версія ОС | Android 16 |
| Внутрішній код товару | 4894947116155 |
| Габарити | 162.4 x 77.2 x 7.5 мм |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Камера на лицьовій панелі | 32 Мп |
| Колір | Moonshadow Black |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Роз'єм для навушників | є (Type-C) |
| Роздільна здатність екрана | 2644 х 1080 |
| Серія | Tecno Camon 50 |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G) |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тип | сенсорний |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Функція бездротового заряджання | немає |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 259 ₴
