
Планшет 12" Blackview Mega 2 WiFi 12/256Gb, Celestial Grey
9 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 316864
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 12" Blackview Mega 2 WiFi, Celestial Grey, 2000x1200, IPS, 90 Гц, AllWinner A733 (8 ядер), IMG BXM-4-64 MC1, 12Gb, 256Gb, MicroSD (до 2 ТБ), 8 Мп + 16 Мп, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, 9000 mAh, Android 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android 15 |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 615 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 9000 мА·год |
| Внутрішній код товару | MEGA_2_WIFI_GREY |
| Габарити | 281.7 x 177.2 x 8 мм |
| Графічний процесор | IMG BXM-4-64 MC1 |
| Діагональ екрана | 12 - 12.9" |
| Діагональ екрана | 12" |
| Колір | Celestial Grey |
| Комплектація | планшет, кабель USB, захисне скло, зарядний пристрій, стілус, керівництво, гарантійний талон |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | Allwinner A733 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Ступінь захисту | без захисту |
| Стілус | є |
| Тип SIM-картки | немає |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴







