Телевизор 65" Philips 65OLED820/12, Black, OLED, 3840x2160, 120 Гц, Smart TV (Titan OS), DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 4хHDMI, 2хUSB, 4 x 10 Вт, VESA 300x300
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Titan OS |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Потребляемая мощность | 184 Вт |
| Тип телевизора | OLED |
| Размеры | |
| Вес | 27.6 кг |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Изображение | |
| Частота экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| LAN-порт | є |
| VESA | 300x300 |
| Вага без підставки | 22.1 кг |
| Внутрішній код товару | 65OLED820/12 |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1444.3x830.5x47.3 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1444.3x895.6x280 мм |
| Диагональ экрана | 65" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Особенности | голосовий набір |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Разрешение экрана | 3840×2160 |
| Суммарная мощность звука | 4 х 10 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
Информация для заказа
- Цена: 99 999 ₴



