
Планшет 10.1" Doogee U9 Kids 3/64GB Purple (6924351664404)
4 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: 303963
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 10.1" Doogee U9 Kids, Purple, Rockchip RK3562 T310 (1280 x 800), IPS, RAM 3Gb, ROM 64Gb, MicroSD (max 1Tb), Wi-Fi, BT, 2 Cam (5Mp + 2Mp), 5060 mAh, Android 13 (6924351664404)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 509 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | є |
| Ємність акумулятора | 5060 мА·год |
| Внутрішній код товару | 6924351664404 |
| Габарити | 245.3 x 163.3 x 9.9 мм |
| Графічний процесор | Adreno 203 |
| Діагональ екрана | 10 - 10.9" |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір | Purple |
| Комплектація | планшет, чохол, інструкція користувача, зарядний пристрій |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Процесор планшета | Rockchip RK3562 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 1 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Стілус | немає |
| Тип SIM-картки | немає |
| Тип екрана | IPS |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 4 x 2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 811 ₴





