Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 5G 8/256GB, Black
12 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322966
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 5G 8/256GB, BlackГотово до відправки
12 260 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 5G, Black, 2 Nano-SIM, 6.67" (2392x1080, 120 гц, AMOLED), Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 (8 ядер), Adreno 710, RAM 8GB, ROM 256GB, MicroSD (Max 1Tb), NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, 108/8Мп + 20Мп, Type-C, 5520 mAh, Android 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 178 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2392x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | є |
| Ємність акумулятора | 5520 мА·год |
| Версія ОС | Android 16 |
| Внутрішній код товару | 1183681 |
| Габарити | 164 x 75.4 x 7.4 мм |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Камера на лицьовій панелі | 20 Мп |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Роз'єм для навушників | є (Type-C) |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 15 5G |
| Слоти карти пам'яті | MicroSD (до 1 ТБ) |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G), 5G |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип | сенсорний |
| Тип слота | SIM + SIM / MicroSD |
| Функція бездротового заряджання | немає |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 260 ₴
