Телевизор 65" TCL 65C7K, Black, Mini LED, 3840x2160, 144 Гц, 7000:1, Google TV, DVB-T2/C/S2, WiFi, Bluetooth, Lan, 4xHDMI, 2хUSB, S/PDIF, 2 x 15 Вт + 30 Вт, VESA 300x300
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Google TV |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Тип телевизора | Mini LED |
| Размеры | |
| Вес | 19.9 кг |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Изображение | |
| Частота экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| LAN-порт | є |
| VESA | 300x300 |
| Вага без підставки | 18 кг |
| Внутрішній код товару | 65C7K |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1444x832x56 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1444x869x369 мм |
| Диагональ экрана | 65" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Контрастность хххх:1 | 7000:1 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Особенности | голосовий набір |
| Потужність сабвуфера | 30 Вт |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Разрешение экрана | 3840×2160 |
| Суммарная мощность звука | 2 x 15 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
Информация для заказа
- Цена: 61 865 ₴








