Холодильник Side by side Edler ED-413ISSD
27 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322840
Холодильник Side by side Edler ED-413ISSDГотово до відправки
27 999 ₴
+380 (50) 193-42-43
- +380 (67) 338-04-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Side by side Edler ED-413ISSD, Silver, No frost, загальний об'єм 426L, корисний об'єм 291L/135L, дисплей, електронне керування, LED освітлення, суперзаморожування, режим "відпустка", А+, 192x75.5x60см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Загальний об`єм | 426 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Срібний |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 135 л |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см |
| Внутрішній код товару | ED-413ISSD |
| Габарити (ВxШxГ) | 192x75.5x60 см |
| Глибина | від 51 до 60 см |
| Загальний об'єм | понад 400 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Перенавішові двері | немає |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Річна витрата електроенергії | 292 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Ширина | від 71 до 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴
