Робот-пилосос TP-Link Tapo RV20 Max Plus, Black, сухе / вологе прибирання, станція самоочищення з пилозбірником, 5300 Па, Carpet Boost, Lidar, WiFi, Bluetooth, голосове управління, захист від падіння, фільтр HEPA, 55 дБ, 2600 мАг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Вага | 3 кг |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне повернення на зарядну станцію | є |
| Вид прибирання | сухе / вологе |
| Внутрішній код товару | TAPO RV20 MAX PLUS |
| Габарити | 330 x 330 x 83 мм |
| Керування | зі смартфона/на корпусі |
| Колір | Black |
| Насадки | бічна щітка, насадка з мікрофібри |
| Об'єм контейнера для води | 300 мл |
| Площа прибирання на одному заряді | 200 м2 |
| Подолання перешкод | до 2.2 см |
| Потужність всмоктування | 5300 Па |
| Примітка | *Виробник може змінювати характеристики, властивості, комплектацію і зовнішній вигляд товарів без попередження |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип живлення | акумулятор (Li-Ion) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Форма | Кругла |
| Час заряджання | 3 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 652 ₴



